Bilecik

Bilecik vize merkezleri üzerinden danışmanlık hizmeti almanız ve başvuru sürecini profesyonel bir şekilde sürdürmeniz mümkün olacaktır. Nitekim her bir ülkeye dair ayrı prosedürlere yer verilir ve her birine hakim olmak önem arz eder.

Bilecik vize merkezi tüm ilçelerden gelen T.C. vatandaşlarına danışmanlık hizmeti verir ve gidilecek ülkelere göre prosedürlere bağlı olarak işlemleri sürdürür. Örneğin Schengen sahibi olanlar Avrupa Birliği ülkelerine seyahat edebilir.

Schengen için Bilecik vize merkezi ilgili belgeleri toplamanıza yardımcı olur. Pasaport, biyometrik fotoğraf ve kimlik belgelerinin ibrazına geçilir. Vize Randevu eşliğinde tüm bu evraklardan haberdar olur ve başvurunuzu iletirsiniz.

Başvurulara bağlı olarak 90 günlük yasal sınıra karşı Schengen sahibi olabilirsiniz. Böylece Fransa, Polonya ya da Almanya gibi Avrupa ülkelerine seyahat edebilirsiniz.

Sadece Schengen vize başvuruları ile sınırlı kalınmaz. T.C. vatandaşlarının seyahat etmek istedikleri ülkeler dikkate alınır ve prosedür işler. Nitekim ülkelere göre muafiyet anlaşmalarına yer verilir. Bordo, siyah, gri ve yeşil pasaport sahiplerinin muafiyet hakkına bağlı olarak vizeleri ile seyahate geçmeleri esas alınır.

  • Bilecik Vize Merkezi

    Bilecik vize merkezimizde hızlı ve kesintisiz şekilde tüm vize başvurusu işlemleri yapılırken; Bozüyük, Gölpazarı, İnhisar, Osmaneli, Pazaryeri, Söğüt ve Yenipazar…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×