Gölpazarı Vize Başvurusu

Gölpazarı vize başvurusu prosedürlere uygun bir şekilde birkaç gün içerisinde tamamlanır. T.C. vatandaşları gidecekleri ülkeyi belirtir ve buna uygun olacak şekilde Vize Randevu merkezi üzerinden başvuru sürecine geçilir.

Umumi pasaporta dair çoğu ülke muafiyete yer vermediği için vize belgelerinin ve de ödemelerinin üzerinde durulur. Zaman zaman siyah, gri ve yeşil pasaport sahipleri için de ayrı aşamalara yer verilebilir. Gölpazarı vize başvurusu adına pasaport türlerine göre işlem görülür.

Pasaport dışında özlük belgelerinin eksiksiz olacak şekilde ibraz edilmesi istenir. Gölpazarı vize başvurusu adına paylaşılması gereken belgeleri öğrenmeniz ve zaman kaybetmeden müracaat etmeniz esas alınır.

Başvurular kısa ya da uzun süreli vizeler için değerlendirilir. Kısa olarak turist, öğrenci, staj ya da ticari gibi ayrı bize türlerine değinilir. Ardından uzun süreli olarak ise oturum ile çalışma iznine yer verilir.

Her bir vize türüne ilişkin ayrı evraklara ve de ödemelere yer verildiğini unutmamak gerekir. Bu prosedürleri yetkili danışmanlık merkezlerinden öğrenebilir ve başvuruya geçebilirsiniz.

  • Bilecik Vize Merkezi

    Bilecik vize merkezimizde hızlı ve kesintisiz şekilde tüm vize başvurusu işlemleri yapılırken; Bozüyük, Gölpazarı, İnhisar, Osmaneli, Pazaryeri, Söğüt ve Yenipazar…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×