Bozüyük Vize Başvurusu

Bozüyük vize başvurusu için T.C. vatandaşlarına yol gösteren yetkili merkezler bulunuyor. Ülke seyahatlerine dair hem vize hem de pasaport prosedürlerine göre başvurulara geçilmesi esas alınıyor.

Gidilecek ülke Schengen Birliği içerisindeyse bu yönde tercihinizi yapabilirsiniz. Bozüyük vize başvurusu Schengen üzerinden ele alınabilir ve Almanya, Fransa, İtalya gibi çoğu ülkede Schengen bünyesinde seyahat edebilirsiniz.

Başvuru sırasında ibraz edilmesi zorunlu belgelerin de üzerinde durulur. Bozüyük vize başvurusu adına öncelikle online forma ve pasaportlara yer verilir. Pasaportlar 10 yıldan eski olmamak şartıyla başvuru sırasında kabul edilir.

Online başvuru formuna Vize Randevu üzerinden ulaşmanız ve ücretsiz olarak indirmeniz mümkün olacaktır. İndirme tamamlandıktan hemen sonra da talep edilen bilgileri sıralar ve imza atarsınız. İbraz edilmesi gereken belgelerin arasına başvuru formu da eklenmelidir.

Pasaport ile form dışında özlük belgelerinin de üzerinde durulur. Kimlik fotokopisi, ikametgah ve tam vukuatlı nüfus kayıt örneği şeklinde evraklara yer verilir. Son olarak ise seyahat sağlık sigortası çoğu ülkenin vize prosedürlerinde yerini almıştır.

  • Bilecik Vize Merkezi

    Bilecik vize merkezimizde hızlı ve kesintisiz şekilde tüm vize başvurusu işlemleri yapılırken; Bozüyük, Gölpazarı, İnhisar, Osmaneli, Pazaryeri, Söğüt ve Yenipazar…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×