Bhamalar Vize

Bhamalar turistik seyahate dair sıklıkla tercih edilir ve bunun üzerine vize prosedürlerine yer verilir. T.C. vatandaşları pasaport türüne ve seyahat amacına göre vize işlemlerini sürdürmelidir.

Öncelikle Bhamalar seyahatine ilişkin muafiyete yer verildiği görülür. Bordo pasaportu bulunan T.C. vatandaşlarının vizesiz olarak seyahat etmesine izin verilmez. Ancak söz konusu siyah, gri ve yeşil pasaportlar olduğu zaman vizesiz seyahate geçilebilir.

Seyahat vizesine dair tahsis edilen pasaportlar için sadece bu detayların üzerinde durulmaz. Bhamalar vizesine seyahat bitiminden sonra en az 6 ay kadar geçerliliği bulunan pasaportunuz ile sahip olabilirsiniz. Mutlaka 2 boş sayfası da bulunmalıdır ve 10 yıldan eski olmaması istenir.

Sadece pasaport ile sınırlı kalınmaz ve Vize Randevu üzerinden tüm ibraz edilmesi zorunlu belgeleri öğrenebilirsiniz. Örneğin konsolosluk resmi sitesinden ücretsiz olarak indirilen başvuru formu da bunlar arasında yerini almıştır.

Başvuru formu ve belgeleri kadar ücretlerinin de üzerinde durmak gerekir. Ödenmesi gereken harç tutarı USD şeklinde belirtilir. Geriye ise belgelerin ve ödemelerin değerlendirilmesi üzerine sonucun açıklanması kalır.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×