Erdek Vize Başvurusu

Erdek vize başvurusu yapmak isteyen kişiler Erdek’te yaşıyor olabilirler veya o anda orada bulunuyor olabilirler. Ancak her ne olursa olsun Balıkesir’de yer alan Erdek ilçesinden de vize başvurusu yapmak mümkün olmaktadır.

Erdek vize başvurusu yapmak isteyenlerin öncelikle seyahat amaçlarını belirlemeleri gerekir ve ardından buna göre vize evrakları hazırlanmalıdır. Bu aşamada Vize Randevu firması sizlere destek olacak ve gerekene evrakları en ayrıntılı bir biçimde sizlere iletecektir.

Her vizede farklı evraklar istendiği bilinmek ile birlikte vize ücretleri de hem ülke hem vize bazında değişiklik gösterebilmektedir. En iyi bilgileri vize firmanızdan edinebilmeniz mümkün olmakla birlikte sonrasında başvuru süreci sizleri beklemektedir.

Konsolosluğa gidip bizzat başvuru yapmanız gerekebildiği gibi ülke bazında e-vize işlemi de uygulanabilmektedir. Konsolosluğun onayladığı vize danışman merkeziniz de bu aşamada başvurunuzu sizin adınıza iletebilmektedir.

Erdek vize başvurusu için öncelikle iyi hazırlanmalı ve sonrasında gerektiği formalite icabında vize başvurusu gerçekleşmelidir. Vize tipinize bağlı olarak açıklanma süresinde değişiklikler görülmesi ise mümkündür.

  • Balıkesir Vize Merkezi

    Balıkesir vize ofisi olarak; Susurluk, Ayvalık, Sındırgı, Savaştepe, Balya, Marmara, Bandırma, Manyas, Bigadiç, Kepsut, Burhaniye, Karesi, Altıeylül, Dursunbey, İvrindi, Edremit,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×