Dursunbey Vize Başvurusu

Dursunbey vize başvurusu Balıkesir ilinde faaliyet gösteren vize merkezlerine veya görev alanı içerisinde Balıkesir olan konsolosluklara yapılır. Başvuru yapacak kişiler, seyahatlerinden 1 ay öncesinde vize merkezlerinden randevu alabilir.

Vize başvurusu için gideceğiniz ülkenin başvuru formunu doldurmanız gerekir. Online olarak doldurabileceğiniz başvuru formu, gitme amacınıza göre başvurmanız gereken vize türüne göre hazırlanmalıdır. Formda yer alan bilgiler, diğer evraklarla tutarlı olmalıdır.

Dursunbey vize başvurusu için vize merkezlerinden randevu almanız ardından gerekli evrakları hazırlamalısınız. Vize evrakları, başvuru yapılan vize türü ve ülkelerin vize şartlarına göre değişmektedir. Güncel evrak listeleri hakkında bilgi almak için firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvurusu yapacak kişiler güncel pasaport sahibi olmalıdır. Tüm vize türleri için pasaport, kimlik fotokopisi, fotoğraf, uçak bileti, başvuru formu, vize talep dilekçesi belgeleri istenir. Başvuru yapacağınız vize türlerine göre ek evraklar da talep edilmektedir.

Dursunbey vize başvurusu gerekli belgeleri vize merkezine teslim etmeniz ve vize harcını ödemeniz ardından tamamlanır. Vize sonucu, vize merkezine vereceğiniz mail adresine gönderilir.

  • Balıkesir Vize Merkezi

    Balıkesir vize ofisi olarak; Susurluk, Ayvalık, Sındırgı, Savaştepe, Balya, Marmara, Bandırma, Manyas, Bigadiç, Kepsut, Burhaniye, Karesi, Altıeylül, Dursunbey, İvrindi, Edremit,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×