Burhaniye Vize Başvurusu

Burhaniye vize başvurusu Balıkesir ilinde faaliyet gösteren vize merkezlerine veya görev alanı Balıkesir olan ülke konsolosluklarına yapılabilir. Başvuru yapacak kişiler, seyahatlerinden 1 ay öncesinde vize merkezlerini arayarak randevu alabilir.

Vize işlemleri için öncelikle gideceğiniz ülkenin vize başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formu, ülkelerin konsolosluğu tarafından yayınlanır. Eğitim, çalışma, aile birleşimi gibi vize türlerine göre başvuru formunu doldurmalısınız.

Burhaniye vize başvurusu için yetkili vize merkezlerinden randevu almanız ardından belgelerinizi hazırlamanız gerekir. Vize başvurusu yapacak kişiler, gidecekleri ülkenin konsolosluğuna vize talep dilekçesi yazmalıdır. Dilekçe yazma ve diğer evrakların hazırlanması konusunda firmamızı arayarak danışmalık hizmeti alabilirsiniz.

Vize işlemleri için gereken evraklar, başvuru yapacağınız vize türüne ve ülkelerin şartlarına göre değişiklik gösterir. Tüm vize türleri için talep edilen başlıca evraklar; pasaport, kimlik fotokopisi, nüfus kayıt örneği, uçak bileti gibi belgelerdir.

Burhaniye vize başvurusu gerekli evrakları vize merkezine teslim etmeniz ve vize harcını yatırmanız ardından tamamlanır. Vize sonuçları, vize merkezine vereceğiniz mail adresine veya telefon numarasına gönderilir.

  • Balıkesir Vize Merkezi

    Balıkesir vize ofisi olarak; Susurluk, Ayvalık, Sındırgı, Savaştepe, Balya, Marmara, Bandırma, Manyas, Bigadiç, Kepsut, Burhaniye, Karesi, Altıeylül, Dursunbey, İvrindi, Edremit,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×