Bigadiç Vize Başvurusu

Bigadiç vize başvurusu Balıkesir ilinde faaliyet gösteren vize merkezlerine veya görev alanı Balıkesir olan konsolosluklara yapılır. Vize almak isteyen kişiler, seyahatlerinden 1 ay öncesinde vize randevusu alabilir.

Vize başvurusu yapacak kişiler, ülkeye gitme amacına göre bir vize türüne başvuru yapmalıdır. Vize türleri; eğitim, çalışma, ticari, turistik, aile birleşimi gibi sınıflara ayrılmıştır. Vize türüne karar vermeniz ardından ilgili vize türü için açılan başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Bigadiç vize başvurusu için gideceğiniz ülkenin vize başvuru formunu doldurmanız gerekir. Başvuru formu, ülkelerin konsoloslukları tarafından yayınlanır. Formu internet üzerinden doldurmanız ardından çıktısını alarak evraklarınız arasında eklemesiniz.

Vize başvuruları için talep edilen birtakım evraklar vardır. Evrak listeleri ve vize şartları, ülkelerin konsolosluğu tarafından her yıl yayınlanır. Güncel bilgiler doğrultusunda evraklarınızı hazırlamanız vize onayı almanız için önemlidir. Evrak hazırlama işlemlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde tamamlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bigadiç vize başvurusu vize evraklarını vize merkezine teslim etmeniz ve vize harcını yatırmanız ardından tamamlanır. Vize sonuçları, vize merkezine vereceğiniz mail adresine veya telefon numarasına gönderilir.

  • Balıkesir Vize Merkezi

    Balıkesir vize ofisi olarak; Susurluk, Ayvalık, Sındırgı, Savaştepe, Balya, Marmara, Bandırma, Manyas, Bigadiç, Kepsut, Burhaniye, Karesi, Altıeylül, Dursunbey, İvrindi, Edremit,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×