Bandırma Vize Başvurusu

Bandırma vize başvurusu Balıkesir ilinde faaliyet gösteren vize merkezlerine yapılmaktadır. Başvuru yapacak kişiler, gidecekleri ülkenin yetki verdiği vize merkezlerini arayarak randevu talep etmelidir.

Vize başvurusu için gideceğiniz ülkenin konsolosluğu tarafından yayınlanan başvuru formunu doldurmanız istenir. Başvuru formu üzerinde vereceğiniz bilgiler, diğer evraklarda yer alan bilgilerle tutarlı olmalıdır.

Bandırma vize başvurusu vize vermekle yetkili olan vize merkezleri aracılığı ile yapılır. Başvuru yapacak kişiler, randevu tarihine kadar vize için gerekli evrakların tümünü hazırlamalıdır. Evrak hazırlama ve başvuru süreci hakkında bilgi almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvurusu yapacak kişiler, ülkeye gitme amacına göre vize türüne müracaat etmelidir. Ülkeler, eğitim, seyahat, çalışma, ticari, aile birleşimi gibi farklı vize türleri için başvuru açar. İlgili vize türü için gerekli evrakları ve şartları, konsoloslukların web adreslerinden öğrenebilirsiniz.

Bandırma vize başvurusu için tüm evrakları vize merkezine teslim etmeniz, vize harcını ödemeniz ve vize merkezi ücretini ödemeniz gerekir. Vize başvurunuz tamamlandıktan sonra vize merkezine verdiğiniz mail adresine sonucu gönderilir.

  • Balıkesir Vize Merkezi

    Balıkesir vize ofisi olarak; Susurluk, Ayvalık, Sındırgı, Savaştepe, Balya, Marmara, Bandırma, Manyas, Bigadiç, Kepsut, Burhaniye, Karesi, Altıeylül, Dursunbey, İvrindi, Edremit,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×