Balya Vize Başvurusu

Balya vize başvurusu Balıkesir ilinde faaliyet gösteren vize merkezlerine yapılmaktadır. Vize başvurusu yapacak kişiler, seyahatlerinden 1 ay öncesinde vize merkezleri ile iletişime geçerek randevu alabilir.

Vize başvurusu için gideceğiniz ülkenin konsolosluğu tarafından yayınlanan başvuru formunu doldurmanız istenir. Başvuru formu, online olarak doldurulur ve formda yer alan bilgilerin doğru olmasına dikkat edilir.

Balya vize başvurusu için yetkili vize merkezlerinden randevu almanız ardından gideceğiniz ülkenin konsolosluğuna vize talep dilekçesi yazmanız gerekir. Vize talep dilekçesi, seyahat amacını net olarak ifade etmeli ve anlaşılır bir dilde yazılmalıdır.

Vize başvurusu için hazırlanması gereken belirli evraklar vardır. Bu evraklar, ülkelerin şartlarına ve vize türüne göre değişiklik gösterir. Güncel evrak listeleri doğrultusunda hazırlamanız gereken belgeleri, randevu tarihinde vize merkezine teslim etmelisiniz. Evrak hazırlama sürecini daha kolay ve hızlı tamamlamak için firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Balya vize başvurusu işlemlerinin tamamlanması için evrakları teslim etmeniz, vize harcını ve vize merkezi ücretini ödemeniz gerekir. Başvuru sonucu, vize merkezine vereceğiniz mail adresine gönderilir.

  • Balıkesir Vize Merkezi

    Balıkesir vize ofisi olarak; Susurluk, Ayvalık, Sındırgı, Savaştepe, Balya, Marmara, Bandırma, Manyas, Bigadiç, Kepsut, Burhaniye, Karesi, Altıeylül, Dursunbey, İvrindi, Edremit,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×