Altıeylül Vize Başvurusu

Altıeylül vize başvurusu Balıkesir ilinde faaliyet gösteren vize merkezlerine yapılır. Vize başvurusu yapacak kişiler, gidecekleri ülkenin yetki verdiği vize merkezlerinden randevu almalıdır. Randevu almak için vize merkezini arayabilir ve web adresinden online randevu oluşturabilirsiniz.

Vize başvuruları için talep edilen birtakım evraklar vardır. Başvuru yapacak kişiler öncelikle vize başvuru formunu doldurmalıdır. Başvuru formu, ülkelerin konsoloslukları tarafından yayınlanır ve internet üzerinden doldurulur.

Altıeylül vize başvurusu yapmak için randevu almanız ardından vize talep dilekçesi yazmanız gerekir. Dilekçe, gidilecek ülkenin konsolosluğuna yazılması ve seyahat amacını net olarak ifade etmelidir. Evrak işlemleri hakkında bilgi almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvurusu için randevu tarihinde gerekli evrakların tümünü vize merkezine teslim etmelisiniz. Bu evraklar, başvuru yaptığınız vize türüne ve ülkelerin vize şartlarına göre değişiklik gösterir.

Altıeylül vize başvurusu yapılması ardından vize sonuçları farklı sürelerde açıklanır. Başvuru sonuçları, vize merkezine vereceğiniz mail adresine veya telefon numarasına olumlu ya da olumsuz olarak gönderilir. Vize reddi alan kişiler, yeniden vize başvurusu yapma hakkına sahiptir.

  • Balıkesir Vize Merkezi

    Balıkesir vize ofisi olarak; Susurluk, Ayvalık, Sındırgı, Savaştepe, Balya, Marmara, Bandırma, Manyas, Bigadiç, Kepsut, Burhaniye, Karesi, Altıeylül, Dursunbey, İvrindi, Edremit,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×