Yenipazar Vize Başvurusu

Yenipazar vize başvurusu işlemleri için Aydın ilinde faaliyet gösteren vize merkezlerine müracaat edilmesi gerekir. Vize başvuru yapacak kişiler, seyahatlerinden 1 ay öncesinde vize merkezlerinden randevu alabilir.

Vize başvurusu yapmak için öncelikle gideceğiniz ülkenin yayınladığı vize başvuru formunu doldurmanız gerekir. Daha sonra ülkenin konsolosluğuna vize talep dilekçesi yazarak randevu alabilirsiniz.

Yenipazar vize başvurusu için randevu almanız ardından gerekli belgelerin tümünü vize merkezine randevu tarihinde teslim etmelisiniz. Vize evrakları hazırlama ve başvuru sürecinde danışmanlık almak için firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvurusu yapacak kişilerin hazırlaması gereken evraklar, başvuru yapılan vize türüne göre değişiklik gösterir. Pasaport, kimlik fotokopisi, fotoğraf, başvuru formu ve dilekçe tüm vize türleri için istenen başlıca evraklardır.

Yenipazar vize başvurusu için almış olduğunuz randevu tarihinde tüm evrakları teslim etmeniz, vize harcını ödemeniz ve vize merkezi ücretini ödemeniz gerekir. Başvuru işlemi tamamlandıktan sonra vize sonucu belirli sürelerde açıklanır. Vize merkezine vereceğiniz mail adresi veya telefon numarasına başvurunuzun sonucu olumlu ya da olumsuz şekilde gönderilir.

  • Aydın Vize Merkezi

    Aydın Vize Merkezi

    Aydın vize merkezimizde tüm vize başvuruları kesintisiz şekilde devam ederken; Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Efeler, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×