Sultanhisar Vize Başvurusu

Sultanhisar vize başvurusu Aydın ilinde faaliyet gösteren vize merkezlerine yapılır. Vize başvurusu yapacak kişiler, vize merkezlerine arayarak ve online olarak randevu almalıdır. Randevu tarihinde vize için istenen evrakların teslim edilmesi gerekir.

Vize başvurusu yapacak kişiler, gidecekleri ülkenin vize başvuru formunu doldurmalıdır. Başvuru formu, ülkelerin konsolosluklarının web adreslerinde yayınlanır. Bu formu online olarak doldurabilirsiniz.

Sultanhisar vize başvurusu için gideceğiniz ülkenin konsolosluğuna dilekçe yazmanız gerekir. Vize talep dilekçesi, başvuru yapan kişinin seyahat amacını net olarak ifade eden vize evraklarından biridir. Vize evrakları hazırlama aşamasında danışmanlık almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvuruları için istenen belirli evraklar vardır. Bu evraklar, ülkelerin vize şartlarına ve başvuru yapılan vize türlerine göre değişiklik gösterir. Tüm vize türleri için istenen başlıca evraklar; pasaport, kimlik fotokopisi, fotoğraf, uçak bileti gibi belgelerdir.

Sultanhisar vize başvurusu için randevu almanız ardından randevu tarihinde vize merkezine 15 dakika öncesinde gitmeniz gerekir. Vize için gerekli tüm evrakları teslim etmeniz ve vize ücretini ödemeniz ardından başvuru işleminiz tamamlanır.

  • Aydın Vize Merkezi

    Aydın Vize Merkezi

    Aydın vize merkezimizde tüm vize başvuruları kesintisiz şekilde devam ederken; Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Efeler, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×