Söke Vize Başvurusu

Söke vize başvurusu Aydın’da faaliyet gösteren yetkili vize merkezlerine yapılmaktadır. Başvuru yapacak kişiler, gidecekleri ülkenin yetkili vize merkezlerinden randevu almaları ardından başvuru işlemini gerçekleştirebilir.

Vize başvurusu yapmak için öncelikle vize başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Bu form, gideceğiniz ülkenin konsolosluğu tarafından yayınlanır ve online olarak doldurulabilir. Form üzerinde yer alan bilgilerinizin güncel ve doğru olması, vize onayı almanız için önemlidir.

Söke vize başvurusu yapacak kişiler, gidecekleri ülkenin konsolosluğuna dilekçe yazmalıdır. Vize talep dilekçesi, seyahat amacınızı net olarak ifade edecek şekilde yazılmalıdır. Başvuru için hazırlamanız gereken evraklar konusunda bizimle iletişime geçerek danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Vize başvuruları için gereken evraklar ve şartları, ülkelerin konsoloslukları tarafından yayınlanır. Konsolosluğun belirttiği şartlar doğrultusunda evrakları hazırlamanız istenmektedir. Bu evraklar, vize türlerine göre değişiklik gösterir.

Söke vize başvurusu için randevu almanız ardından randevu tarihinde vize evraklarının tümünü vize merkezine teslim etmeniz gerekir. Vize harcını yatırmanız ve vize merkezi ücretini ödemeniz ardından başvuru işleminiz tamamlanır. Vize sonucu mail veya SMS yoluyla gönderilir.

  • Aydın Vize Merkezi

    Aydın Vize Merkezi

    Aydın vize merkezimizde tüm vize başvuruları kesintisiz şekilde devam ederken; Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Efeler, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×