Nazilli Vize Başvurusu

Nazilli vize başvurusu Aydın’da faaliyet gösteren vize merkezleri tarafından alınır. Başvuru yapacak kişiler, ikamet ettikleri bölgede yetkili olan vize merkezlerinden randevu almalıdır.

Vize başvurusu için gideceğiniz ülkelerin yayınladıkları vize başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formu, ülkenin belirlemiş olduğu şartlara göre farklı dillerde istenebilir. Formda vereceğiniz bilgilerin güncel ve doğru olmasına dikkat etmeniz önemlidir.

Nazilli vize başvurusu işlemleri için gideceğiniz ülkenin konsolosluğuna vize talep dilekçesi yazmalısınız. Dilekçeniz, seyahat etme amacını net olarak açıklayacak şekilde yazılmalıdır. Vize evrakları hazırlama konusunda bilgi almak için firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvurularında talep edilen evraklar, randevu tarihinde vize merkezine eksiksiz bir şekilde teslim edilmelidir. Evrak listeleri, başvuru yapacağınız vize türü ve ülkelerin açıkladıkları listelere göre değişiklik gösterir.

Nazilli vize başvurusu için başvuru yapacağınız ülkenin açıkladığı son bilgiler doğrultusunda işlem yapmalısınız. Vize merkezine randevu tarihinde istenen belgeleri teslim etmeniz, vize harcını ödemeniz ve vize merkezi ücretini ödemeniz ardından başvuru işleminiz tamamlanır. Başvuru sonucu, vize merkezine vereceğiniz mail adresine gönderilir.

  • Aydın Vize Merkezi

    Aydın Vize Merkezi

    Aydın vize merkezimizde tüm vize başvuruları kesintisiz şekilde devam ederken; Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Efeler, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×