Kuyucak Vize Başvurusu

Kuyucak vize başvurusu Aydın ilinde faaliyet gösteren vize merkezlerine yapılmaktadır. Başvuru yapacak kişilerin seyahatlerinden 1 ay öncesinde randevu alması mümkündür.

Vize başvurusu için randevu alacak kişiler, gidecekleri ülkelerin yayınladıkları vize başvuru formunu doldurmalıdır. İnternet üzerinden doldurulan başvuru formunun çıktısını alarak vize evrakları arasına eklemeniz gerekir.

Kuyucak vize başvurusu için randevu alınması ardından hazırlanması gereken belirli evraklar vardır. Bu evraklar, başvuru yapılan vize türü ve ülkelerin belirlemiş olduğu şartlara göre değişiklik gösterir. Evrak listeleri ve hazırlama süreci konusunda firmamızla iletişime geçerek danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Vize başvurusu için gereken evraklar; pasaport, kimlik fotokopisi, fotoğraf, uçak bileti gibi evraklardır. Çalışma vizesi için iş davetiyesi, çalışma izni gibi ek evraklar talep edilir. Eğitim vizesi için de hazırlamanız gereken eğitim belgeleri gibi ek evraklar vardır.

Kuyucak vize başvurusu işlemi için randevu tarihinde randevu saatinden 15 dakika önce vize merkezine gidebilirsiniz. Vize evraklarının tümünü teslim etmeniz, vize harcını ve vize merkezi ücretini ödemeniz ardından başvuru işleminiz tamamlanır.

  • Aydın Vize Merkezi

    Aydın Vize Merkezi

    Aydın vize merkezimizde tüm vize başvuruları kesintisiz şekilde devam ederken; Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Efeler, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×