Kuşadası Vize Başvurusu

Kuşadası vize başvurusu işlemleri Aydın’da faaliyet gösteren vize merkezleri aracılığı ile yürütülmektedir. Başvuru yapacak kişiler, gidecekleri ülkenin yetki verdiği vize merkezlerini arayarak randevu almalıdır.

Vize başvuru işlemleri için randevu alacak kişiler, vize türüne göre başvuru formu doldurmalıdır. Başvuru formu, ülkelerin konsolosluklarının web adreslerinde yayınlanır. Bu formda vereceğiniz bilgiler, hazırlayacağınız diğer evraklarda yer alan bilgilerle tutarlı olmalıdır.

Kuşadası vize başvurusu için gidilecek ülkenin konsolosluğuna vize talep dilekçesi yazmanız gerekir. Dilekçe, başvuru sahibinin seyahat amacını açıklayacak şekilde yazılmalıdır. Belge hazırlama konusunda bilgi almak için firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Vize başvurularında talep edilen birtakım belgeler vardır. Bu belgeler; pasaport, fotoğraf, kimlik fotokopisi, uçak bileti gibi belgelerdir. Bunun dışında başvuru yapılan vize türü uzun süreli ise yabancı dil sertifikası, sponsor belgeleri ve davetiye gibi ek evraklar da talep edilir.

Kuşadası vize başvurusu için randevu almanız ardından randevu tarihinde gerekli tüm belgeleri vize merkezine teslim etmeniz gerekir. Vize harcını ve vize başvuru merkezi ücretini ödemeniz ardından başvurunuz tamamlanır.

  • Aydın Vize Merkezi

    Aydın Vize Merkezi

    Aydın vize merkezimizde tüm vize başvuruları kesintisiz şekilde devam ederken; Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Efeler, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×