Karacasu Vize Başvurusu

Karacasu vize başvurusu Aydın’da faaliyet gösteren vize merkezlerine yapılmaktadır. Gidilecek ülkenin yetki verdiği vize merkezlerini arayarak veya web adresleri üzerinden online bir şekilde randevu alabilirsiniz.

Vize başvurusunda bulunacak kişilerin gitmek istedikleri ülkenin vize başvuru formunu doldurması istenir. Başvuru formları internet üzerinden doldurulabilir. Formda vereceğiniz bilgilerin teslim edeceğiniz diğer evraklarla tutarlı olması, vize onayı alınması için önemlidir.

Karacasu vize başvurusu için hazırlanması gereken belirli evraklar vardır. Bu evrakların güncel listeleri, ülkelerin konsoloslukları tarafından yayınlanır. Belge hazırlama ve başvuru işlemleri için firmamızdan danışmanlık alarak işlemlerinizi daha kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Vize başvurusu için istenen başlıca evraklar; vize başvuru formu, vize talep dilekçesi, finansal belgeler, mesleki belgeler, kimlik fotokopisi, pasaport gibi evraklardır. Başvuru yapacağınız vize türü, uzun süreli vize türleri arasında yer alıyorsa ek evraklar da teslim etmeniz gerekir.

Karacasu vize başvurusu için evrakları teslim etmeniz ve vize ücretini ödemeniz ardından başvuru işlemi tamamlanır. Kısa süreli vize başvuruları 15 gün kısa sürelerde açıklanırken uzun süreli vize türlerinin açıklanma süresi 2 ayı bulmaktadır.

  • Aydın Vize Merkezi

    Aydın Vize Merkezi

    Aydın vize merkezimizde tüm vize başvuruları kesintisiz şekilde devam ederken; Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Efeler, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×