İncirliova Vize Başvurusu

İncirliova vize başvurusu için Aydın’da faaliyet gösteren vize merkezlerine müracaat etmeniz gerekir. Vize başvuru işlemleri, gidilecek ülkenin vize şartlarına ve başvuru yapılan vize türlerine göre değişiklik gösterir.

Vize türleri, ülkeye gitme amacına göre sınıflara ayrılmıştır. Turistik, ticari, çalışma, eğitim, evlilik, aile birleşimi gibi farklı amaçlar için açılan ilgili vize türüne başvuru yapmanız gerekir. Vize türleri ve başvuru aşamaları konusunda danışmanlık almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

İncirliova vize başvurusu işlemlerinden önce gitmek istediğiniz ülkenin vize başvuru formunu doldurmanız gerekir. Başvuru formları internet üzerinden doldurulmaktadır. Formda vereceğiniz bilgileri kontrol ederek evraklarla aynı olmasına dikkat etmelisiniz.

Vize işlemleri için hazırlanması gereken evrakların listeleri, ülkelerin konsoloslukları tarafından açıklanır. Bu belgeler, yıllara göre değişiklik göstereceği için güncel listeler doğrultusunda hareket etmeniz gerekir. Gerekli evraklar vize türlerine göre değişmektedir.

İncirliova vize başvurusu için almış olduğunuz randevu tarihinde 15 dakika önce vize merkezine gitmeniz gerekir. Evraklarınızı teslim etmeniz, vize harcını ödemeniz ve vize merkezi ücretini ödemeniz ardından başvuru işleminiz tamamlanır.

  • Aydın Vize Merkezi

    Aydın Vize Merkezi

    Aydın vize merkezimizde tüm vize başvuruları kesintisiz şekilde devam ederken; Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Efeler, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×