Germencik Vize Başvurusu

Germencik vize başvurusu Aydın’da faaliyet gösteren vize merkezlerinden randevu alınarak yapılmaktadır. Gidilecek ülkenin vize işlemlerini yürütmekle yetkili olan vize merkezlerine müracaat edebilir veya görev alanı içerisinde Aydın olan ülke konsolosluklarına müracaat edebilirsiniz.

Vize başvurusu yapacak kişiler, öncelikle gidecekleri ülkelerin yayınladıkları vize başvuru formunu doldurmalıdır. Ülkelerin şartlarına göre başvuru formları farklı dillerde doldurulmalıdır. Formun doldurulması ardından vize randevusu oluşturmanız gerekir.

Germencik vize başvurusu için randevu alınması ardından hazırlanması gereken belirli evraklar vardır. Başvuru formu çıktısı ile birlikte vize talep dilekçesini de hazırlamanız gerekir. Dilekçe, seyahat amacınızı net olarak açıklamalıdır. Belge hazırlama ve vize işlemleri hakkında bilgi almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Vize randevu tarihinde teslim etmeniz gereken belgeler başvuru yaptığınız vize türüne göre değişiklik gösterir. Ülkeler, vize işlemleri için gereken evrakların güncel listelerini konsolosluklarının web adresi üzerinden yayınlar.

Germencik vize başvurusu için belgelerinizi hazırlamanız ve randevu tarihinde vize merkezine teslim etmeniz gerekir. Vize harcını yatırdıktan sonra vize merkezi ücretini ödeyerek başvuru işlemini tamamlayabilirsiniz.

  • Aydın Vize Merkezi

    Aydın Vize Merkezi

    Aydın vize merkezimizde tüm vize başvuruları kesintisiz şekilde devam ederken; Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Efeler, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×