Didim Vize Başvurusu

Didim vize başvurusu Aydın’da faaliyet gösteren vize merkezlerine yapılır. Görev bölgesi Aydın olan ülke konsolosluklarına müracaat ederek de vize başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru yapacak kişilerin öncelikle vize başvuru formunu doldurması gerekir.

Vize başvurusu için doldurulması gereken formlar, ülkelerin konsolosluk web adreslerinde yayınlanır. Başvuru formu, ülkenin belirlediği dilde doldurulmalıdır. Formda yer alan bilgilerinizin vize evrakları ile tutarlı olmasına dikkat edilir.

Didim vize başvurusu için başvuru formunu doldurmanız ardından randevu almanız gerekir. Vize merkezine randevu saatinden 15 dakika önce gitmeniz gerekir. Yanınızda gerekli belgelerin tümü hazır olmalı ve kimlik kartınız bulunmalıdır.

Vize evrakları, başvuru yapılan vize türü ve ülke şartlarına göre değişiklik gösterir. Tüm vizeler için istenen başlıca evraklar; pasaport, kimlik fotokopisi, nüfus kayıt örneği, uçak bileti, finansal belgeler ve mesleki belgelerdir. Vize evraklarını doğru ve hızlı bir şekilde tamamlamak için firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Didim vize başvurusu çalışma, eğitim, ticari, aile birleşimi gibi vize türleri için yapılıyorsa hazırlanması gereken ek evraklar vardır. Davetiye belgeleri, çalışma izni, yabancı dil sertifikası gibi ek belgeleri vize merkezine teslim ederek başvuru yapabilirsiniz.

  • Aydın Vize Merkezi

    Aydın Vize Merkezi

    Aydın vize merkezimizde tüm vize başvuruları kesintisiz şekilde devam ederken; Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Efeler, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×