Buharkent Vize Başvurusu

Buharkent vize başvurusu işlemleri, Aydın ilinde faaliyet gösteren vize merkezlerine veya gidilecek ülkenin konsolosluğuna başvuru yapılması ile gerçekleştirilir. Vize işlemleri için öncelikle vize başvuru formu doldurulmalıdır.

Ülkeler, vize işlemleri için gerekli bilgileri ve başvuru formlarını konsolosluklarının web adresleri üzerinden yayınlamaktadır. Başvuru yapmanız gereken vize türü, vize için gerekli evraklar, randevu alma gibi bilgilerin tümü web adreslerinde yer alır.

Buharkent vize başvurusu yapacak kişiler, başvuru formunu doldurması ardından vize işlemleri için randevu oluşturmalıdır. Randevu tarihine kadar vize için gerekli tüm belgeleri hazırlamanız istenir. Belgelerin hazırlanma sürecinde işlemlerinizi daha hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başvuru için gereken evraklar, başvuru yapılan vize türlerine ve ülkelerin vize şartlarına göre değişiklik gösterir. Temel olarak pasaport, kimlik fotokopisi, gelir belgeleri, uçak bileti gibi belgeler talep edilmektedir.

Buharkent vize başvurusu ülkelerin çalışma, eğitim, aile birleşimi gibi vize türleri için yapılıyorsa hazırlanması gereken ek evraklar da vardır. Bu evraklar; eğitim belgeleri, mesleki belgeler, sponsor belgeleri gibi evraklardır.

  • Aydın Vize Merkezi

    Aydın Vize Merkezi

    Aydın vize merkezimizde tüm vize başvuruları kesintisiz şekilde devam ederken; Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Efeler, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×