Bozdoğan Vize Başvurusu

Bozdoğan vize başvurusu Aydın ilinde faaliyet gösteren vize merkezlerine yapılmaktadır. Gidilecek ülkenin konsolosluğuna müracaat ederek de başvuru yapabilirsiniz. Vize başvurusunda bulunacak kişiler, öncelikle vize başvuru formu doldurmalıdır.

Tüm ülkeler, konsolosluklarının web adresi üzerinden vize başvuru formlarını yayınlar. Bu formu doldurmanız ardından online randevu tarihi belirleyebilirsiniz. Randevu tarihine kadar hazırlamanız gereken evrakların listeleri de konsolosluklar tarafından açıklanmaktadır.

Bozdoğan vize başvurusu için hazırlamanız gereken evraklar, gideceğiniz ülkeye ve başvuru yaptığınız vize türüne göre değişiklik gösterir. Temel olarak tüm vize işlemlerinde istenen evraklar; pasaport, kimlik fotokopisi, fotoğraf, vize talep dilekçesi, uçak bileti ve başvuru formu çıktısıdır.

Vize başvurusu için almış olduğunuz randevu tarihinde, randevu saatinden 15 dakika önce vize merkezinde bulunmanız istenmektedir. Belgelerin tümünü eksiksiz bir şekilde teslim etmeniz ve vize ücretini ödemeniz ardından başvuru işleminiz gerçekleşir.

Bozdoğan vize başvurusu için müracaat edeceğiniz vize merkezlerine tercüme edilmesi gereken belgelerin son halini vermelisiniz. Başvuru işlemleri, evrak hazırlama işlemleri gibi her konuda bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

  • Aydın Vize Merkezi

    Aydın Vize Merkezi

    Aydın vize merkezimizde tüm vize başvuruları kesintisiz şekilde devam ederken; Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Efeler, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×