Aydın Vize Başvurusu

Aydın vize başvurusu işlemleri ikamet edilen bölgenin vize merkezlerine yapılabilir. Vize işlemleri, gidilecek ülkenin konsolosluğu veya yetkili vize merkezleri aracılığı ile yürütülmektedir. Aydın’da konsolosluk binası olmadığı için vize merkezlerine müracaat edebilirsiniz.

Vize başvurusu yapacak kişiler, gidecekleri ülkenin konsolosluğuna başvuru yapmalıdır. Başvuru yapmak için konsoloslukların web adreslerinde yer alan vize başvuru formunun doldurulması gerekir. Başvuru formu, ülkenin şartlarına göre farklı dillerde doldurulabilir.

Başvuru formunda vereceğiniz bilgilerin evraklarınızda yer alan bilgilerle tutarlı olmasına dikkat edilmektedir. Başvuru formunu doldurmanız ardından çıktısını alarak evrak listeleri arasında ekleyebilirsiniz. Vize başvurusu için seyahat amacını ifade eden vize talep dilekçesi de yazılmalıdır.

Aydın vize başvurusu için randevu tarihinde, randevu saatinden 15 dakika önce vize merkezinde bulunmalısınız. Parmak izi vermesi gereken başvuru sahipleri, randevu tarihinden önce vize merkezine giderek işlemini tamamlamadır.

Aydın vize başvurusu için gerekli evrakların tümünü vize merkezine teslim etmeniz istenir. Vize başvurusu için ödeme yapmanız ardından işleminizi tamamlayabilirsiniz. Aydın ili için faaliyet gösteren firmamızla iletişime geçerek vize işlemlerini daha kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

  • Aydın Vize Merkezi

    Aydın Vize Merkezi

    Aydın vize merkezimizde tüm vize başvuruları kesintisiz şekilde devam ederken; Bozdoğan, Buharkent, Çine, Didim, Efeler, Germencik, İncirliova, Karacasu, Karpuzlu, Koçarlı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×