Posof Vize Başvurusu

Posof vize başvurusu yapmak isteyen müşterilerimizin adres, telefon numarası, otel rezervasyonları ve uçak biletlerine yönelik bilgi edinilmesi sağlanmaktadır. Posof ilçesinde yer alan ofisimiz aracılığıyla, çok kısa süre içerisinde evrakların çıkarılmasına ve konsolosluğa teslim edilmesine yönelik başvurular yapıyoruz.

Vize başvurusunun yapılması zorunlu olan ülkelerin tümüne ülkemizdeki konsolosluklara evrak göndererek ulaşabilirsiniz. Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Mısır, Libya, İran, Rusya, Güney Kıbrıs gibi ülkeler tarafından verilen evrakların her birine resmi politikalara göre ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de ödeme işlemlerini kurumumuza yaparken, uçak biletleri, otel rezervasyonları ve seyahat sigortasına yönelik poliçelerin tümünün teslim edilmesi gereklidir. Posof vize başvurusu için açmış olduğumuz ofisi ziyaret ederek, uzmanlarımızdan yüz yüze bilgi alabilirsiniz.

Ticaret yapmak için veya gezmek için gitme amacınız olan ülkeler, birbirinden farklı pasaport türlerine yönelik vize kurallarına sahiptir. Vize Randevu firmamız, her yaş grubundan vatandaşımız tarafından vize alınması için destek amacıyla kullanıma açıktır.

Posof vize başvurusu yapılacağı zaman, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tarafından iletişime geçilmesi ve gidilecek olan ülkelere yönelik başvuruların yapılması mümkündür.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×