Ardahan

Ardahan vize başvurularını yapmak için bizimle iletişime geçebilir, telefon numaramız ve diğer iletişim bilgilerimiz aracılığıyla bizden yardım alabilirsiniz. Danışmanlık ve vize başvurularına yönelik çalışmalarımız sayesinde bizimle görüşmeniz mümkündür.

Vize başvurusu yapmak isteyen müşterilerimiz, Schengen vizesi ve diğer vize türlerine yönelik işlemlerinde seyahat sigortası almak zorundadır. Vize işlemlerinde gerçek bilgilerin verilmesi, tüm evrakların gerçek olması talep ediliyor.

Arnavutluk, Bulgaristan, Amerika Birleşik Devletleri, İspanya, Almanya ve Avustralya gibi birçok ülkenin vize başvurularını yapabilirsiniz. Vize başvuruları için Ardahan ofisimize evrakları teslim ederek, oturma izni ve seyahat vizesine yönelik işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Vize Randevu aracılığıyla, seyahat başvurularının gerçekleştirilmesi için resmi kurumumuzdan yardım alabilirsiniz. Ardahan vize ofisimizi ziyaret ederek veya ziyaret etmeden, telefon numaramız ve diğer iletişim bilgilerimiz aracılığıyla evrak listesine ulaşabilirsiniz.

Ardahan’da bulunan ofisimizi ziyaret ederek, hangi ülkeye gitmek istediğinize göre değişiklik gösteren vize başvurularınızı yapabilirsiniz. Ardahan vize ofisimiz aracılığıyla, nüfusa kayıt örneği, başvuru dilekçesi ve diğer talep edilen evrakları teslim ederek vize başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×