Göle Vize Başvurusu

Göle vize başvurusu yaparak, Göle ve diğer ilçelere yönelik seyahat edebilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan tüm müşterilerimize telefon numaralarımız ve elektronik posta adreslerimiz aracılığıyla bilgi vermekteyiz.

Schengen vizesi, Çin vizesi, Güney Kore vizesi gibi çeşitli vize türlerine yönelik evrakların ibraz edilmesi halinde vize veriliyor. Kısa süre içerisinde personellerimiz tarafından vizelere yönelik geri dönüş yapılacaktır.

Göle vize başvurusu ile görüşmelerin yapılması için, telefon numaralarımız ve diğer iletişim seçeneklerimiz üzerinden personellerimizle irtibat kurabilirsiniz. Vize Randevu ile görüşme gerçekleştiren müşterilerimiz, gidecekleri ülkeye yönelik sigorta işlemlerinin ve veri ibraz edilmesine yönelik işlemlerin yapılmasını talep ediyor.

Vize çıkarılması için özel izin alınması gereken ülkelerde özellikle seyahat öncesinde tüm başvuru işlemlerinin eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekiyor. Evrakların yanlış toplanması, ihtiyaç duyulmayan belgelerin başvuru dosyasına koyulması, başvurularınızın reddedilmesine neden olacaktır.

Göle vize başvurusu için ofislerimizde gün boyunca hizmet vermekteyiz. Vize çıkartmak üzere kurumumuza çağrı bırakan tüm müşterilerimiz tarafından çalışma evrakları ve banka hesap dökümlerinin ibraz edilmesi gerekmektedir

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×