Damal Vize Başvurusu

Damal vize başvurusu ile Ardahan şehrindeki vatandaşlar tarafından yurt dışına çıkmak istediklerine yönelik gereken adımlar atılabiliyor. Firmamızla kısa sürede iletişime geçilmesi, vize alınması için resmi siteden başvuru dilekçelerinin indirilmesi gerekmektedir.

Vize başvurusu için yetki verilen ofislerimiz, müşterilerimizin uzun yıllar boyunca çok sayıdaki ülkeye gidişle ilgili vize aldığı merkezler olmuştur. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Ardahan, Ankara, İstanbul, Edirne, İstanbul, Antalya, Adana ve diğer şehirlerde ikamet etmeleri fark etmeksizin kurumumuzla görüşebiliyor.

Damal vize başvurusu için Avrupa’nın her şehrinde vatandaşların konaklama süreleriyle beklentilerine göre vize başvurusu yapılması gerekmektedir.

Vize Randevu aracılığıyla ortalama 5 iş gününde Avrupa ülkelerine seyahat etmeye yönelik gerekli izinlerin alınması mümkün olacaktır. Vize işlemleri için müşterilerimiz tarafından telefon numaralarımız aracılığıyla yurt dışı gezileri, iş görüşmeleri ile ilgili başvuruda bulunulması mümkündür.

Damal vize başvurusu ile Avrupa, Afrika, Asya, Avustralya, Amerika genelinde her ülkeye ve her şehre vize şartlarına uymanız halinde ulaşabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti pasaportu taşıyan kişilerin, pasaport türlerine göre vize başvurusu yapması gerekmektedir.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×