Çıldır Vize Başvurusu

Çıldır vize başvurusu gezeceğiniz veya ticaret yapacağınız ülkelerin her biri için çok yüksek bir gelire ulaşma olanağı yaratmaktadır. Türkçe ve diğer dillerle bilgi alabileceğiniz kurumumuzda, gidilecek olan tüm ülkelere yönelik güncel başvuru formlarının PDF versiyonlarına yer veriliyor.

Vize başvurusu yapılarak, tarihi ve kültürel miraslarını ziyaret etme amacına sahip olduğunuz ülkelerin tümünün gezilmesi mümkündür. Vize istemeyen ülkeler ve vize isteyen ülkeler için Türkiye Cumhuriyeti pasaportunun durumuna yönelik kurumumuzdan bilgi alabilirsiniz.

Çıldır vize başvurusu ile seyahat öncesinde bilgi alabileceğiniz kurumumuz aracılığıyla görüşmelerin her biri hafta içi yapılmaktadır. Konsolosluğa gitmek veya konsolosluk yetkilileriyle görüşmek gerekmeden, uzman ekibimiz aracılığıyla vize alabilirsiniz.

Vize Randevu şirketi, Avrupa’da ekspres vize işlemlerinin gerçekleştirilmesi için görüşme gerçekleştirmenize uygundur.

Vize başvurusu hakkında bilgi edinmek için firmamıza mail göndermeniz veya çağrı bırakmanız halinde, yetkili vize merkezlerimizden geri dönüş yapılacaktır. Çıldır vize başvurusu yapıldıktan kısa süre sonra, hafta içinde personellerimiz sizi arayacak ve vize verilmesine yönelik açıklamalarda bulunacaktır.

Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×