Yenimahalle Vize Başvurusu

Yenimahalle vize başvurusu yapılan ofisimize göndereceğiniz evraklar ve telefon numaramız üzerinden iletişime geçme girişimlerinin ardından işlemleri başlatabilirsiniz. Türkiye’den vize talep eden ülkelerin tümüne, ülkemizde bulunan konsoloslukları üzerinden vize başvurusu yapılması mümkündür.

Vize başvurusu için Yenimahalle ofisimiz aracılığıyla evrakların hangilerinin gerektiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İngiltere, İspanya, Libya, Mısır, Güney Afrika Cumhuriyeti, Çin, Japonya gibi birçok ülkeye gitmek üzere vize alabilirsiniz.

Yenimahalle vize başvurusu yapmak için, bu bölgede faaliyet gösteren personellerimizle iletişime geçebilirsiniz. Vize Randevu işlemleri için, ofisimizin resmi adresini kullanmalı ve bizimle resmi telefon numaralarımız aracılığıyla iletişime geçmelisiniz.

Yenimahalle vize başvurusu için ülkemizde yedi gün yirmi dört saat boyunca yardım alınması, başvuru süreci ve güncel durumun öğrenilmesi mümkündür.

Yenimahalle vize başvurusu ile ilgili olarak, Türkiye’den vize talep eden ülkeler tarafından, konsolosluğa vize başvurularında gerçek bilgiler talep ediliyor. Verilerin doğrulanması için, hesap dökümü ve sağlık sigortası da dahil olmak üzere, uluslar arası seyahate yönelik tüm belgeler teslim edilmelidir.

  • Ankara Vize Merkezi

    Ankara Vize Merkezi

    Kesintisiz şekilde devam eden Ankara vize merkezi ofisimizde; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×