Ankara

Ankara ofisimiz, vize almak isteyen müşterilerimiz tarafından çok kısa süre içerisinde iletişime geçebileceğiniz mail ve telefon numarası aracılığıyla hizmet veriyor. Konsolosluğa giderek, uzun süre boyunca beklemek yerine, tüm başvurularınızı hafta içi açık olan ofislerimiz aracılığıyla yapabilirsiniz.

Vize başvurusu ile ilgili paylaşmış olduğumuz bilgiler aracılığıyla müşterilerimizin ortalama bir hafta içerisinde vizeye sahip olmasını sağlamaktayız. Ankara ofisimize gelmek üzere randevu alarak veya gelmeden, tüm başvuruları resmi iletişim bilgilerimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara ofisimiz, vize almak amacıyla iletişime geçen müşterilerimize hizmet veren çok sayıda personelin yer aldığı bir merkezdir. İstediğiniz zaman mail veya telefon numaramız aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Vize Randevu merkezi, Ankara vize ofisimize gelecek olan mailler aracılığıyla iletişime geçmeniz için danışmanlık hizmeti vermektedir. Ülkede kalmak için gelir kaynaklarınız, ikamet bilgileriniz, seyahat sigortanız, çalışma izninizle ilgili başvuruları gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Vize başvurularının onaylanması için, Ankara’da bulunan ofisimiz aracılığıyla konsolosluğa gitmeden başvurularınızı yapabilirsiniz. Ankara vize merkezi güvencesiyle, istediğiniz zaman personellerimizle iletişime geçebilirsiniz.

  • Ankara Vize Merkezi

    Ankara Vize Merkezi

    Kesintisiz şekilde devam eden Ankara vize merkezi ofisimizde; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×