Sincan Vize Başvurusu

Sincan vize başvurusu ile Ankara’da bulunan ofislerimizin her biriyle ülke dışına çıkmaya yönelik girişimlerde bulunulması mümkündür. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları tarafından gerçek bilgilerin verilmesi ve vize başvurularına yönelik başvurularda bulunulması gerekmektedir.

Resmi vize başvurularının yapılması için, ülkemizdeki konsolosluklar aracılığıyla İtalya, Almanya, Fransa ve diğer şehirlere yönelik işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Hollanda, İspanya, Çin, Japonya ve diğer ülkelere yönelik konsolosluklar hakkında detaylı bilgi edinilmesi mümkündür.

Vize başvurularını Sincan vize başvurusu için açmış olduğumuz ofisler aracılığıyla yapabilirsiniz. Ortalama 10 iş günü içerisinde, Afrika ve Avrupa gibi birçok bölgeye yönelik vize çıkarılmasına dair hizmet verilmektedir.

Vize Randevu firmamız, Sincan vize başvuru ofisleri aracılığıyla iletişime geçilebilecek şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Müşterilerimiz tarafından merak edilen ve uzman personellerimize danışılmak istenen tüm durumlar için resmi çalışmalar devam etmektedir.

Gideceğiniz ülke yönetimleri, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından ücret talep etmesi ve vize için belge istemesi halinde, bu istekler karşılanmalıdır. Sincan vize başvurusu ile ülkeye yönelik girişimlerde bulunmak için ofislerimizdeki uzmanları resmi telefon numaralarımız ile arayabilirsiniz.

  • Ankara Vize Merkezi

    Ankara Vize Merkezi

    Kesintisiz şekilde devam eden Ankara vize merkezi ofisimizde; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×