Şereflikoçhisar Vize Başvurusu

Şereflikoçhisar vize başvurusu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının her biri tarafından, bu bölgede yer alan ofislerimiz aracılığıyla yapılabiliyor. Türkiye’den yurt dışına gitmek isteyen kişiler tarafından, seyahat etme amaçları olan ülkeye yönelik konsolosluğa ücret ödenmesi gerekiyor.

Vize başvurularında kurumumuz, gitme amacınıza ve o ülkede ikamet etme amacına sahip olduğunuz süreye bağlı olarak farklı vize çeşitleri için girişimlerde bulunacaktır. Tek girişli, çok girişli vize türleri, Avrupa ve Afrika ülkelerine yönelik vize başvuruları için kurumumuzdan yardım alabilirsiniz.

Vize başvurularına yönelik tüm işlemler için Türkçe, Almanca ve İngilizce gibi farklı dillerde detaylı bilgi alınması mümkündür. Şereflikoçhisar vize başvurusu ofislerimizde gerekli işlemleri yaparak, Schengen vizeli veya kendine özel vize türlerine sahip olabilirsiniz.

Türkiye vatandaşlarının yurt dışına çıkması, 7 gün ila 365 gün gibi sürelerle yurt dışında kalması için, pasaport türlerine göre vizeler verilmektedir. Vize Randevu güvencesiyle, seyahat etmek istediğiniz ülkeye gitmeden önce, Şereflikoçhisar vize başvuru ofisimizden bilgi almanız mümkündür.

Şereflikoçhisar vize başvurusu için uzman personellerimizle iletişime geçebilir, vizelerin turistik ve ticari amaçlarına göre vize çeşitlerini temin edebilirsiniz.

  • Ankara Vize Merkezi

    Ankara Vize Merkezi

    Kesintisiz şekilde devam eden Ankara vize merkezi ofisimizde; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp