Pursaklar Vize Başvurusu

Pursaklar vize başvurusu yapılırken, kaç gün kalmak istediğiniz ve gidilecek olan ülkede nerede konaklayacağınız hakkında bilgileri ibraz etmelisiniz. Otelde kalacaksanız, otel rezervasyonu yapmalı ve konsolosluğa bununla ilgili bilgi vermelisiniz.

Turistik amaçlarla veya ticari amaçlarla gidilmesine bağlı olarak, daveti gerekmeksizin, kısa veya uzun süreli vize başvurusu yapabilirsiniz.

Vize başvurularında kurumumuzun yıllardır devam eden çalışmaları ve tecrübeleri, Pursaklar vize başvurusu ofisine gösterilen ilginin artmasını sağlıyor. Almanya, İngiltere, Hollanda, Rusya, Çin, Danimarka, Hindistan gibi çok sayıdaki ülke konsolosluğu üzerinden bünyesinde vize çalışmaları gerçekleştirilebiliyor.

Pursaklar vize başvurusu için ücreti ödemeniz ve uçak ile otel rezervasyonlarına dair evrakları ibraz etmeniz gereklidir. Uzman bir ekiple, Vize Randevu güvencesiyle binlerce müşterimize vize işlemleri için yardımcı olmaktayız.

Vize çıkarılmasına yönelik süreç, Pursaklar vize başvurusu ile ilgili Schengen ve diğer vize politikalarına göre değişiklik göstermektedir. Asya ve Avrupa ülkeleri, Pursaklar ofisimiz aracılığıyla en çok ziyaret girişiminde bulunulan yerler arasındadır.

  • Ankara Vize Merkezi

    Ankara Vize Merkezi

    Kesintisiz şekilde devam eden Ankara vize merkezi ofisimizde; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×