Polatlı Vize Başvurusu

Polatlı vize başvurusu için resmi açıklamalarımızı takip ederek, ticari amaçla veya turistik amaçla gitmek istediğiniz ülkenin konsolosluklarından bilgi alabilirsiniz. Görüşmelerimizin yüz yüze gerçekleştirilmesi için ofislerimizi ziyaret edebilir, evraklara yönelik resmi adımlar atabilirsiniz.

Vize almak isteyen kişiler tarafından resmi hizmet politikalarımıza uyulması ve ülkemizdeki ofislerin ziyaret edilmesi mümkündür. Polatlı vize başvurusu ile ilgili olarak bizimle telefon numaramız ve mail adreslerimiz aracılığıyla görüşebilirsiniz.

Vize evraklarına yönelik taleplerinizi firmamıza iletebilirsiniz. Vize Randevu firmasının Polatlı ofisini kullanarak, vize başvurusunu kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Merak edilen en önemli vize şartlarının İspanya, Çin, Japonya, Hindistan, Rusya, İngiltere gibi ülkelerin konsoloslukları tarafından açıklanması mümkündür. Polatlı’da bulunan ofisimiz aracılığıyla başvurularınızı yaparak, gideceğiniz ülkeye yönelik çalışan ve işverenlere yönelik politikalara uymanız gerekmektedir.

Vize çalışmaları için, Polatlı vize başvurusu ile ilgili kuralları personellerimizden öğrenmeniz mümkündür. İstenecek olan evrakların tümünü eksiksiz şekilde tamamladığınız zaman, personellerimiz tarafından başvuru yapılacaktır. Seyahat edeceğiniz ülkeye yönelik ikamet süresi ve seyahat amacına dair bilgi vermeniz şarttır.

  • Ankara Vize Merkezi

    Ankara Vize Merkezi

    Kesintisiz şekilde devam eden Ankara vize merkezi ofisimizde; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×