Nallıhan Vize Başvurusu

Nallıhan vize başvurusu ile ilgili görüşmeler için tüm ofislerimizi kullanabilir, turistik amaçla veya farklı amaçlarla seyahat etmek istediğinizi belirtebilirsiniz. Firmamızın tüm ofislerinde uzman personellerimiz tarafından sigorta poliçeleri, biyometrik fotoğraflar ve vize başvuru dilekçeleri incelenmektedir.

Yapacağınız vize başvuruları esnasında hiçbir eksiklik yaşanmaması, tüm evrakların doğru bir şekilde teslim edilebilmesi için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Faaliyet gösterdiğiniz firmadaki mesleki durumunuz, son 3 ay içerisindeki sigorta ödemelerinizle ilgili durum ve banka hesap dökümünüz istenecektir.

Hesap bakiyeniz, gayrimenkuller ile ilgili kayıtlarınız ve diğer dokümanlar aracılığıyla, başvuru sürecinde istenen bilgilerin verilmesi mümkündür. Nallıhan vize başvurusu Türkiye’deki tüm ofislerimiz üzerinden yapılabiliyor.

Türkiye Cumhuriyeti’nde yer alan ofislerimiz aracılığıyla, Vize Randevu firmasından yararlanabilir ve danışmanlık için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Nallıhan vize başvurusunu yapmak için, personellerimizle iletişime geçerek, vize ofislerimize yönelik hangi evrakların gerektiğine yönelik bilgi alabilirsiniz.

Nallıhan vize başvurusu ile ilgili merak ettiğiniz durumlar hakkında bilgi sahibi olmak için, firmamızın yetkilileriyle görüşmeniz mümkündür. Almanya, İtalya, Çin, Güney Kıbrıs, Rusya ve Norveç gibi ülkeler, kendi vize politikalarına göre özel çalışmaların yapılmasını sağlamaktadır.

  • Ankara Vize Merkezi

    Ankara Vize Merkezi

    Kesintisiz şekilde devam eden Ankara vize merkezi ofisimizde; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×