Keçiören Vize Başvurusu

Keçiören vize başvurusu için ofislerimiz kullanılarak yapılacak olan başvurular aracılığıyla, müşterilerimize 2 hafta içerisinde yanıt verilmektedir. Gideceğiniz ülkenin hangisi olduğuna bağlı olarak, konsolosluklardaki yoğunluk ve vize başvurularına verilen yanıtlar değişiklik gösteriyor.

Vize başvurusu yapılmasını isteyen kişiler tarafından detaylı bir şekilde bilgi edinilmesi için, resmi protokollere uygun hareket edilmesi gerekiyor. Seyahat edilecek olan ülkeye güncel vize politikalarının öğrenilmesi için, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Vize başvurularının yapılması için, Keçiören vize başvurusu ile ilgili çalışmaların sürdürüldüğü adreslerimiz üzerinden detaylar öğrenilebiliyor. Kurumumuzla yirmi dört saat boyunca iletişime geçebilir, yıl boyunca vize işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vize Randevu firmamızda, Keçiören vize ofisimiz üzerinden başvuru işlemlerini yapabilirsiniz. Vize ofislerimizdeki personeller aracılığıyla başvuruları gerçekleştirerek, ofislerimize katılım sağlayabilirsiniz.

Resmi kurumumuzdaki personeller aracılığıyla Çin, Japonya, İrlanda, İsveç gibi ülkelere yönelik vize talebinde bulunulması mümkündür. Keçiören vize başvurusu için müşterilerimiz tarafından telefon numaralarımız aracılığıyla vizelere yönelik ödemelerin gerçekleştirilmesine izin veriliyor.

  • Ankara Vize Merkezi

    Ankara Vize Merkezi

    Kesintisiz şekilde devam eden Ankara vize merkezi ofisimizde; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×