Kalecik Vize Başvurusu

Kalecik vize başvurusu için hizmet veren firmamız, haftanın her günü iletişime geçilebilecek şekilde uygun fiyatlar belirleyerek çalışmalarını sürdürmektedir. Vize başvurusu yapılması için ihtiyaç duyulan evrakların tümü hakkında firmamızdan detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Vize işlemlerinin, kurumumuzda olduğu gibi yetki alınmış olan merkezler dışındaki kişi veya kurumlar aracılığıyla gerçekleştirilmesi mümkün değildir.

Vize başvurularınız için ekspres bir şekilde onay çıkarılmasını ve geri dönüş yapılmasını sağlamaktayız. Kalecik vize başvurusu için kurumumuzla iletişime geçerek, yapılacak olan ödemelerin ne kadar olması gerektiğini ve vizelerin çeşitlerini öğrenebilirsiniz.

Vizesi bulunmayan kişileri Antalya, İstanbul ve Ankara’da bulunan ofislerimiz aracılığıyla 2 haftadan kısa süre içerisinde vizeye sahip olmasını sağlamaktayız. Vize Randevu şirketimizde yer alan şartlara uygun bir şekilde evrak gönderimlerini size en yakın olan ofislerimiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Kalecik vize başvuru merkezimiz, Türkçe olarak personellerimizle iletişime geçmek isteyen vatandaşlarımızın tümüne vize hizmeti sunmaktadır. Vize işlemlerinizin her biri için, Kalecik vize başvurusu ile ilgili uluslar arası kuralları öğrenebilirsiniz. Yedi gün yirmi dört saat boyunca faaliyetlerini sürdüren vize merkezlerine evrakları göndererek, başvuruları yapabilirsiniz.

  • Ankara Vize Merkezi

    Ankara Vize Merkezi

    Kesintisiz şekilde devam eden Ankara vize merkezi ofisimizde; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×