Haymana Vize Başvurusu

Haymana vize başvurusu için ülkemizdeki tüm ofisler, farklı konsolosluklara yönelik dosya kontrolünün gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Gezmek ve çalışmak için gideceğiniz ülkelerin istediği evrakları resmi hizmet veren görevlilere teslim edebilirsiniz.

Vize çalışmalarına yönelik evrak incelemesi yapılırken, görüşmelerin nasıl yapılması gerektiğine yönelik detaylı açıklamalar için şirketimizle irtibat kurabilirsiniz. Vize Randevu firması aracılığıyla, aynı gün içerisinde tüm başvurular, konsolosluk binalarına gönderilmektedir.

Haymana vize başvurusu Karadeniz Bölgesi, Akdeniz Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi, Doğu Anadolu Bölgesi için açmış olduğumuz ofisler üzerinden yapılmaktadır. Seyahat nedeniniz, gideceğiniz ülkede ne kadar süre kalacağınız, konsolosluk görevlilerinin vize çıkartması için verilmesi şart olan bilgilerdir.

Haymana vize başvurusu vize Haymana, Kemer, Konyaaltı, Çeşme, Bodrum, Manavgat, Damal, Yeniköy, Hadımköy gibi Türkiye’nin gözde yerleşim merkezlerinden yurt dışına çıkmak üzere başvuru yapılmaktadır.

Vize almak isteyen vatandaşların, yetkili ve bu alanda yıllardır çalışmakta olan kurumumuzla iletişime geçmesi sayesinde, vize başvuruları alınabiliyor. Haymana vize başvurusu için müşterilerimiz, temsilcileriyle hafta içi mesai saatlerinde görüşme gerçekleştirebiliyor.

  • Ankara Vize Merkezi

    Ankara Vize Merkezi

    Kesintisiz şekilde devam eden Ankara vize merkezi ofisimizde; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×