Evren Vize Başvurusu

Evren vize başvurusu ile gerçekleştirilecek olan gezi için ülke belirleyerek, birçok ülkede farklı dönemlerde ikamet edebilirsiniz. Seyahatinizin rotası doğrultusunda gri pasaport, kırmızı pasaport, bordo pasaport türlerine yönelik özel vize süreleri ve avantajları sağlayan kurumumuzdan destek alabilirsiniz.

Vize başvurusu hakkında merak ettiklerinizle ilgili olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Kütahya, Hakkari, Şırnak ve civarındaki bölgelerde dokümanların gönderilmesine açığız.

Uzmanlarımız tarafından yapılan çalışmalarla, adınıza yurt dışındaki çok sayıda ülkeden kısa sürede vize çıkartılabiliyor. Evren vize başvurusu için Türkiye’de farklı dillerde bilgi alınması için müşteri hizmetleri hatlarımız aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evren ve diğer ilçelerle Vize Randevu işlemlerini gerçekleştirebilir, seyahatlerinizi uzun süre boyunca yapabilirsiniz. Avusturya, Arnavutluk, Bulgaristan, Fransa, İsveç, İngiltere ve diğer ülkeler tarafından vize işlemlerinin yapılması amacıyla konsolosluklar faal durumdadır.

Evren ilçesinde yaşayan kişiler tarafından çok uygun maliyetle vize çalışmalarının uzmanlar tarafından yapılması için başvurması mümkündür. Evren vize başvurusu ile ilgili olarak bize mesaj atan, mail gönderen müşterilerimizin hafta içi her gün detaylı olarak vize sürecini öğrenmesini sağlıyoruz.

  • Ankara Vize Merkezi

    Ankara Vize Merkezi

    Kesintisiz şekilde devam eden Ankara vize merkezi ofisimizde; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×