Etimesgut Vize Başvurusu

Etimesgut vize başvurusu için konsolosluklarla problemli biçimde iletişime geçmek gerekmeden, kurumumuz aracılığıyla vize çıkarılması mümkündür. Günler boyunca sıra beklemek istemeyen kişilere yedi gün yirmi dört saat boyunca hizmet vermekteyiz.

Vize başvurusu yapmak için internet sitemiz üzerinden merak ettiklerinizi canlı desteğe sorabilir veya bize telefon edebilirsiniz. Seçim tamamen müşterilerin isteğine bağlı olduğu için, farklı iletişim kanalları üzerinden aynı ilgi düzeyinde açıklamalarda bulunuyoruz.

Etimesgut vize başvurusu için yasal bir hizmet almak amacıyla kurumumuzla irtibat kurmanız yeterlidir. Vize Randevu firmamız aracılığıyla, Etimesgut ve diğer semtlerde ikamet eden müşterilerimizin yurt dışına çıkma isteklerini karşılamaktayız.

Resmi çalışmalar yapıyor ve vize danışmanlığı konusundaki yasal süreci takip ediyoruz. Etimesgut vize başvuruları hakkındaki son durum ve son fiyatlar için ekibimizle görüşebilirsiniz.

Vize için başvurmayan kişiler, vize isteyen ülkelere giriş yapamayacaktır. Irak gibi bazı ülkeler, konsoloslukları yerine direkt olarak havalimanları aracılığıyla vize çıkartabiliyor. Ülkeye gitmiş olmanız, çok büyük bir olasılıkla vize verileceği anlamına geliyor. Etimesgut vize başvurusu için Türkiye Cumhuriyeti pasaportları arasında sizin sahip olduğunuz türe göre tüm işlemler gerçekleştirilecektir.

  • Ankara Vize Merkezi

    Ankara Vize Merkezi

    Kesintisiz şekilde devam eden Ankara vize merkezi ofisimizde; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×