Çubuk Vize Başvurusu

Çubuk vize başvurusu ile Türkiye pasaportuna sahip vatandaşlarımız tarafından 2 ila 10 iş günü içerisinde vize çıkartılmaktadır. Hangi ülkeye gidecekseniz, o ülkenin konsolosluğuyla görüşmeli ve vize başvuru işlemlerini özel olarak gerçekleştirmelisiniz.

Vize çalışmaları için Ankara, İzmir ve diğer şehirlerdeki müşterilerimize yönelik detaylı bir açıklama yapmaktayız. Sorularınızı sorabilmeniz, vizenin ne zaman çıkacağını öğrenmeniz için uzmanlarımız haftanın her günü irtibat kurabileceğiniz şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Vize başvurularının yapılması için, Çubuk semtindeki vatandaşlarımızın tümüne yönelik İngilizce, Türkçe ve Almanca gibi çeşitli dillerde başvuru formları yayınlıyoruz. Çubuk vize başvurusu hakkında görüşmeleri resmi internet sitemizde yer alan başvuru formunu indirerek gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara, Edirne, Kütahya, İzmir, Afyon, Niğde, Tekirdağ, Çanakkale, Çankırı ve diğer şehirlerin bünyesinde vize ofisleriyle görüşmeniz mümkündür. Çubuk ilçesindekilere yönelik bilgilerin incelenmesi, Ankara genelinde vize evraklarının toplanmasına yönelik çalışmaların gerçekleştirilmesi mümkündür.

Çubuk vize başvurusu için yetki verilen ofislerimiz, haftanın her günü yirmi dört saat boyunca iletişime geçmek için uygundur. Telefon numaralarımız üzerinden, her ülkenin konsolosluğuna yönelik başvuru işlemlerini farklı politikalara göre yapabilirsiniz.

  • Ankara Vize Merkezi

    Ankara Vize Merkezi

    Kesintisiz şekilde devam eden Ankara vize merkezi ofisimizde; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×