Çankaya Vize Başvurusu

Çankaya vize başvurusu işlemleri sayesinde vizeli ülkelere geçiş yapabilirsiniz. Gideceğiniz ülkede kaç gün veya kaç ay kalacağınıza yönelik değişiklik gösteren politikalara göre, uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Vize başvurusu, eksik belge olmadığının onaylanması halinde yapılmaya başlanacaktır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının tümü, resmi iletişim bilgilerimiz üzerinden personellerimizle görüşme gerçekleştirebilir.

Vizelerin tümü, pasaport sürenizin en az 6 ay geçerli olması halinde alınabiliyor. Çankaya vize başvurusu yapılması için, Ankara ve diğer şehirlere yönelik vize evraklarının bir araya getirilmesi gerekmektedir.

Vize Randevu firması, vizelere yönelik tek giriş ve çok giriş ile ilgili ödemelerin yapılmasının ardından çalışmalarını sürdürüyor. Başvuru işlemlerinin yapılması için, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına, ülkenin tüm şehirlerinden gelen dokümanlar incelenerek geri dönüş yapılmaktadır.

Çankaya, Çankırı, Bilecik, Kütahya, Ağrı, Edirne, Antalya, Hatay, Eskişehir, Ankara gibi birçok şehir, vize işlemlerinin gerçekleştirilmesi için ofisimize evrak gönderilen bölgelerdir. Çankaya vize başvurusu ile ilgili olarak hiçbir kısıtlama yaşamaksızın, başvurularınızı yapabilirsiniz. İş kurmak veya gideceğiniz ülkede çalışmak için işveren ve işçi belgelerinin yetkili kurumumuza teslim edilmesi yeterli olacaktır.

  • Ankara Vize Merkezi

    Ankara Vize Merkezi

    Kesintisiz şekilde devam eden Ankara vize merkezi ofisimizde; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×