Çamlıdere Vize Başvurusu

Çamlıdere vize başvurusu sayesinde müşterilerimiz, resmi evrakların tümünü bizim aracılığımızla konsolosluklara ibraz etmektedir. Vize çıkartılması için gerçekleştirilmesi gereken her bir işlemle ilgili görüşmeyi Türkçe olarak resmi sitemizden, ofislerimizden ve diğer tüm iletişim kanallarımızdan yapabilirsiniz.

Türkiye’nin her bir şehrindeki vatandaşlarımız için almış olduğumuz vize yetkisi doğrultusunda çalışmalarınızı yirmi dört boyunca saat sürdürüyoruz. Konsolosluklara başvururken hangi belgelerin gerekeceği ve hangi özelliklere sahip kişilerin hangi evrak türlerini alması gerektiği konusunda uzmanlık elde etmiş durumdayız.

Vize başvuru sürecinde müşterilerin vakit kaybetmesini önlemek, çok kısa süre içerisinde vizeye sahip olmasını sağlamak için Çamlıdere vize başvurusu ile ilgili hizmet vermekteyiz.

Vize Randevu ile yurt dışında onlarca ülkeyi gezebilir, herhangi bir yabancı ülkeye yönelik uzun vadeli vize girişimlerinde bulunabilirsiniz. Vize alınabilen ofislerimiz, yetki sınırları içerisinde tüm konsolosluklarla irtibat kurma olanağına sahiptir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının yurt dışına çıkması, gidecekleri ülkeye yönelik resmi işlemleri gerçekleştirmesi ortalama 10 gün sürmektedir. Çamlıdere vize başvurusu yapılırken alınan vizenin başlangıç tarihi, gideceğiniz ülkeye yönelik uçak biletinin tarihi olacak şekilde belirlenebilir.

  • Ankara Vize Merkezi

    Ankara Vize Merkezi

    Kesintisiz şekilde devam eden Ankara vize merkezi ofisimizde; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×