Beypazarı Vize Başvurusu

Beypazarı vize başvurusu için güncel fiyatlarımızdan haberdar olmak, danışmanlık ücretimizi öğrenmek için, resmi telefon numaramıza çağrı bırakabilirsiniz. Haftanın her günü personellerimizle iletişime geçebilir, seyahat amacıyla veya ticari amaçla gitmek istediğiniz ülkelere yönelik vize çıkarttırabilirsiniz.

Vize alacağınız ülkenin Schengen veya diğer bölgesel vize protokollerine bağlı olup olmamasına göre, istenecek olan belgeler de değişiklik gösterecektir. Aile birleşimi, eğitim amacıyla seyahatler için vize çıkartılması ve çalışma vizesi çıkartılmasıyla ilgili prosedürler farklı detaylara sahiptir.

Beypazarı vize başvurusu yapılırken, resmi sitemiz ve iletişim kanallarımızdan yararlanabilirsiniz. Bilgilerin ve belgelerin doğruluğu ve eksiksiz olma durumunun tespit edilmesinin ardından, konsolosluğa başvuru yapılacaktır.

Başvurulacak olan vize türüne yönelik detaylı bilgilere, Vize Randevu aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Beypazarı vize başvurusu için talep ettiğimiz ücret, kaç kişi için vize çıkarılmak istendiğine ve vizenin türüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Beypazarı vize başvurusu için ofislerimizi ziyaret ederek, İstanbul ve Ankara gibi çeşitli şehirlerdeki konsolosluklarla irtibata geçmemiz için görüşme yapabilirsiniz. Uzman personellerimiz, seyahat etmek istediğiniz ülke tarafından açıklanmış olan güncel vize protokollerine uygun çalışmalar yürütecektir.

  • Ankara Vize Merkezi

    Ankara Vize Merkezi

    Kesintisiz şekilde devam eden Ankara vize merkezi ofisimizde; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×