Balâ Vize Başvurusu

Balâ vize başvurusu yapmak için firmamızla iletişime geçerek, vize evraklarını teslim edebilir ve poliçelerin tümüne güncel adreslerde gerçekleştirebilirsiniz. Vize çıkarma amacıyla evrakları kurumumuza teslim ettikten sonra, uzmanlarımız tarafından, vizelerde gereken tüm belgeler incelenecektir.

Vize işlemlerinde aileler, çalışanlar, işverenler, gezi, eğitim ve ticari amaçlarla gidenlere yönelik özel ücretler ve şartlar belirleniyor. Çalışan olarak ülkeye seyahat etmek istediğinizi belirttiğiniz takdirde, detaylı bir şekilde ödeme işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vize firmamız aracılığıyla, Balâ vize başvurusu yaparak yurt dışına çıkmak üzere detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Öğrenciler ve çalışanlar tarafından oturma izni ve çalışma izni çıkarılması için, davetiyelerin alınması, taleplerinizin onaylanmasını sağlayacaktır.

Davetiyeyle seyahat süreci için ilk adımın atılması mümkündür. İtalya, Rusya ve Fransa gibi birçok ülkeye yönelik başvurularınızı, ofislerimiz üzerinden yapabilirsiniz. Vize Randevu güvencesiyle, Balâ bölgesindeki ofisimizi ziyaret edebilir ve vize başvurularını yapabilirsiniz.

Balâ vize başvurusu yapmak isteyen vatandaşlarımız tarafından, Türkiye’deki tüm ofislerimizin kullanılması ve evrakların teslim edilmesi mümkündür. Seyahat masraflarını karşılamak üzere uzmanlarımızdan, gideceğiniz ülkenin taleplerini öğrenebilirsiniz.

  • Ankara Vize Merkezi

    Ankara Vize Merkezi

    Kesintisiz şekilde devam eden Ankara vize merkezi ofisimizde; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×