Ayaş Vize Başvurusu

Ayaş vize başvurusu yapılması için resmi iletişim kanallarımızı kullanan müşterilerimiz tarafından hizmet alınması mümkündür. Avusturya, Almanya, İtalya, Libya, Mısır, Hollanda, Rusya ve diğer ülkelere yönelik ziyaretlerinizi gerçekleştirmek için vize almanız gerekiyor.

Ayaş ve ilçelerde yer alan ofislerimize gelmek üzere randevu alabilirsiniz. Vize başvurusu yapılması amacıyla, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize talep eden ülkelere seyahatlerin öncesinde evrakların konsolosluğa iletilmesi şarttır.

Vize başvuru ile yurt dışına çıkmadan önce gereken tüm evrakları uzmanlarımızın incelemesini talep edebilirsiniz. Ayaş vize başvurusu yapmak için resmi internet sitemizde paylaşmış olduğumuz dosyaları indirerek, formu doldurmanız gerekmektedir.

Vize Randevu ile Avrupa ve Asya’da bulunan tüm ülkelere yönelik vize alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayaş vize başvurusu, Türkiye’den vize isteyen ve çeşitli pasaport türleri için vize isteyen ülkelere yönelik yapılabiliyor.

Türkiye’de resmi iletişim bilgilerimizi kullanarak ülkelere girişlerinizi yapabilirsiniz. Ayaş vize başvurusu ile ofislerimizi ziyaret edebilir, gideceğiniz ülkeye yönelik vize işlemlerini hiçbir belge eksik olmayacak şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  • Ankara Vize Merkezi

    Ankara Vize Merkezi

    Kesintisiz şekilde devam eden Ankara vize merkezi ofisimizde; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×