Ankara Vize Başvurusu

Ankara vize başvurusu için Ankara’da bulunan ofislerimiz aracılığıyla kurumumuzla görüşebilir, yurt dışına yönelik resmi evraklar sayesinde seyahat izni alabilirsiniz. Başvurular, gidilecek ülkenin konsolosluk çalışma hızına bağlı olarak değişiklik gösteriyor.

Vize almak isteyen aileler, gençler, öğrenciler, işverenler ve çalışanlar için Ankara ofisimize evrakları teslim etmeniz ve vize ücretini ödemeniz gerekmektedir.

Vize başvuruları sayesinde taleplerinizi iletebilir, merak ettiğiniz her duruma yönelik detaylı bilgileri personellerimizden isteyebilirsiniz. Ankara vize başvurusu yapmak için telefon numaramızı, mail adreslerimizi ve ofislerimizi kullanmanız yeterli olacaktır.

Yurt dışına seyahatler için bize mail gönderen ve telefon eden müşterilerimiz, ofislerimize gelmeden de evraklarını teslim edebiliyor. Yapılan evrak teslimlerinin ardından, Vize Randevu sayesinde çok sayıda müşterimizin vize sahibi olmasını sağlıyoruz. Ankara vize başvurusu yaptığımız ofisimizde başvuruların reddedilme oranı son derece düşüktür.

Vize seyahatlerinin gerçekleştirilmesi için resmi kurumumuzla her zaman iletişime geçebilir, vizelere yönelik detaylı bilgi alabilirsiniz. Ankara vize başvurusu yapılması için, paylaşmış olduğumuz bilgilerin tamamını kullanabilir ve resmi evrakları personellerimize iletebilirsiniz.

  • Ankara Vize Merkezi

    Ankara Vize Merkezi

    Kesintisiz şekilde devam eden Ankara vize merkezi ofisimizde; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×