Altındağ Vize Başvurusu

Altındağ vize başvurusu yapılırken, vize başvuru formları ve vizelere yönelik talep edilen ücretin ne olduğu, seyahat edilecek ülkeye göre belirlenmektedir. Başvurularınızı yapmak istediğinizde, kurumumuzun faaliyet gösterdiği saatleri öğrenmeniz yeterli olacaktır.

Vize başvurusu yapmak için telefon numaralarınız ve elektronik posta adreslerimizle iletişime geçebilirsiniz. Gideceğiniz ülkeye bağlı olarak, tüm seyahatlerinizin resmi bir onayın ardından gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Seyahatlerinizi gerçekleştirmek için hangi evraklara ihtiyaç duyulduğu, hangi belgelerle konsolosluklar tarafından vize verildiği, personellerimiz tarafından açıklanacaktır. Vize başvuru süreci, Altındağ vize başvurusu merkezleri aracılığıyla gerçekleştiriliyor.

Telefon numaralarımızı kullanarak bize ulaşabilir, Vize Randevu güvencesiyle ortalama 1 hafta içerisinde vize çıkarılmasını sağlayabilirsiniz. Altındağ vize başvurusuna dair detayları liste halinde paylaşmaktadır.

Vize taleplerine kısa süre içerisinde geri dönüş yaptığımız ve her zaman için iletişime geçebileceğiniz ofislerimizden biri Altındağ’da yer alıyor. Altındağ vize başvurusu için ücretimizin ne olduğu, gideceğiniz ülke konsolosluğu tarafından ne kadar vize ücreti talep edileceğini öğrenebilirsiniz.

  • Ankara Vize Merkezi

    Ankara Vize Merkezi

    Kesintisiz şekilde devam eden Ankara vize merkezi ofisimizde; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×