Akyurt Vize Başvurusu

Akyurt vize başvurusu için kurumumuzla iletişime geçerek, haftanın her günü vize işlemlerine yönelik evrakları gönderebilirsiniz. Banka hesap durumunuz, seyahat sigortanız, başvuru dilekçeniz ve başvuru formunuz gibi birçok belgenin liste halinde açıklanmasıyla, bunları toplamanız mümkündür.

Vize başvurusu yapmak isteyen kişiler, kişisel bilgileri ve seyahat amaçlarının bulunduğu evraklar aracılığıyla gerekli formları doldurmalıdır. Vize işlemlerinde seyahat amacının bildirilmemesi, turistik veya ticari amaçla yolculuk yapılacağından söz edilmemesi yanlıştır. Bu tarz durumlarda reddedilme ihtimali yüksektir.

Vize başvuruları için Akyurt vize başvurusu ofislerine telefon edebilir veya e- mail gönderebilirsiniz. Bize telefon eden ve evraklarını gönderen müşterilerimizin her birine, gidecekleri ülkede istenen evraklar liste halinde bildiriliyor.

Türkiye Vize Randevu ofisleri, Akyurt vize başvurusu için kurulan tesisler aracılığıyla yirmi dört saat boyunca iletişime geçmeye uygundur. Konsolosluklara yaptığımız başvurular hakkında güncel duruma yönelik bilgiyi anında paylaşmaktayız.

Vize almak amacıyla bizimle irtibata geçen müşterilerimize çok uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Akyurt vize başvurusu yapmak için, telefon numaramız aracılığıyla personellerimize erişebilirsiniz.

  • Ankara Vize Merkezi

    Ankara Vize Merkezi

    Kesintisiz şekilde devam eden Ankara vize merkezi ofisimizde; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı,…

    Devamını Oku »
Başa dön tuşu
whatsapp
  • ×